|

فروشگاه

فروشگاه قرآنی قرآن استور

بازدید سردارخرّم فرمانده سپاه عاشورا از ساختمان مرکزی موسسه مهد قرآن استان

سردار خرّم فرمانده سپاه عاشورا:

«قرآن، عاشورا و تبریز توسط مهد قرآن پیوند داده شده است»

 

سردار خرّم فرمانده سپاه عاشورا در بازدید از ساختمان مرکزی موسسه مهد قرآن استان آذربایجان شرقی ابراز داشت: با مشاهده فعالیتهای مهد قرآن می‌توان به جرأت بیان داشت که قرآن، عاشورا و تبریز توسط مهد قرآن پیوند داده شده و جایگزینی برای تبریز قبل از انقلاب که مهد تربیت علمای دینی بوده است.

فرمانده سپاه عاشورا تأکید کرد: چینش مساجد حاکی از عمق دین و علما در تبریز بود اما با یک مقایسه تاریخی به این نتیجه می‌رسیم که بعد از انقلاب در این حوزه روبه افول بوده‌ایم  و فعالیتهای قرآن و عترت موسسه مهد قرآن استان آذربایجان شرقی این خلأ را پر می‌کند و الحمدالله که این مرکز یکی از دستاوردهای بعد از انقلاب لشکر عاشورا و شهدای بلندآوازه‌ای همچون آقا مهدی باکری، یاغچیان و تجلایی می‌باشد.

وی افزود: فعالیتهای دینی، قرآنی و عاشورایی مهد قرآن، مفهوم جدیدی را بنیان نهاد که امروز در حد کشوری از مراکز بنام و خاطره انگیز است که بی‌شک همه از عنایات حضرت ولی‌عصر(عج) می‌باشد و باید به این حرکت افتخار کنیم.

سردار خرّم با اشاره به ظرفیت‌های چشمگیر پاسداران و اعضای خانواده‌های ایشان در ورود یا توسعه فعالیت آموزش‌های قرآنی گفت: نیاز ضروری در مقطع فعلی استفاده از روشهای نوین و جذاب برای توسعه فرهنگ قرآنی و دینی است که سپاه عاشورا آماده هرنوع همکاری با مهد قرآن است.

در این دیدار رحیم وظیفه شعاع مدیر موسسه مهد قرآن و جمعی از اعضای هیأت امنای موسسه – آقایان جعفر رضایی، نوای باغبان، چمنی و انصاری حضور داشتند.

توضیح اینکه مهد قرآن استان آذربایجان شرقی از سال 1372 به عنوان یکی از مراکز قرآنی و عام‌المنفعه با محوریت آموزش و ترویج قرآن کریم و معارف اهل بیت علیهم السلام توسط جمعی از فرماندهان دفاع مقدس و چهره‌های فرهیخته استان تأسیس و با عنایت خداوند متعال پیشگام در بین مراکز قرآنی کشور می‌باشد.

 

 

 

 

 

 

     

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی