|

برگزاری دوره تربیت معلم قرآن در شهرستان خوی

 

برگزاری دوره تربيت معلم قرآن کریم در مهد قرآن شهرستان خوي


به گزارش روابط عمومی موسسه مهد قرآن استان آذربایجان شرقی، مرحله اول دوره آموزشي تربيت معلم تخصصي قرآن کریم و معارف اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام ويژه آقايان و بانوان و با تدريس رحیم وظيفه‌شعاع مدیر مهد قرآن استان آذربایجان شرقی و به همت مؤسسه مهد قرآن و عترت خوي برگزار مي‌شود.

اين دوره با سرفصل‌هاي متنوع و در سه مرحله طي يک ماه برپا مي‌شود. مرحله اول در هفته اول آذرماه، مرحله دوم در دي‌ماه و مرحله سوم نيز در ارديبهشت‌ماه 98 برگزار و در پايان به شرکت‌کنندگان گواهينامه معتبر اعطا خواهد شد.
در برگزاري اين دوره سعي شده ضمن بهره‌مندي از اساتيد برجسته استاني و کشوري، مطالب با تنوعي بهتر و دور از قالب‌هاي کليشه‌اي سابق ارائه شود.
شرکت‌کنندگان در اين دوره علاوه بر مباحث روخواني، تجويد، صوت و لحن و مفاهيم قرآن از عناوين جديدي چون تدبر در قرآن، نهج‌البلاغه، مهدويت در قرآن، احکام و قرآن و مباحثي درباره انقلاب اسلامي بهره‌مند مي‌شوند.
فاطمه حسين‌زاده، روابط عمومي مؤسسه مهد قرآن و عترت خوي در اين‌باره بيان کرد: رحيم وظيفه‌شعاع، مدير مؤسسه مهد قرآن و عترت آذربايجان شرقي عهده‌دار تدريس در اين دوره آموزشي است.
دارا بودن حداقل مدرک ديپلم و نيز تسلط بر روخواني و روان‌خواني قرآن و شرکت در مصاحبه ورودي از ضوابط ثبت‌ نام در این دوره است.

 

 

 

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

گزارش تصویری