|

477 حافظ کل و قاری برتر در همایش «رویش‌های قرآنی انقلاب اسلامی» آذربایجان شرقی تجلیل شدند

 

چهارصدو هفتادو هفت حافظ کل و قاری ممتاز استاندر همایش رویش‌های قرآنی انقلاب اسلامی استان تجلیل شدند

 

به گزارش روابط عمومی موسسه مهد قرآن استان آذربایجان شرقی همزمان با میلاد باسعادت منجی عالم بشریت مهدی موعود (عج)، همایش بزرگ رویشهای قرآنی انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی با حضور عموم اقشار مردم تبریز، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز، مسئولین لشکری و کشوری، مدیران و قرآن آموزان موسسات قرآنی استان، مدیران ادارات و نهادهای دولتی و حافظان و قاریان ممتاز استان در سالن ژیمنازیوم دانشگاه تبریز برگزار گردید.

رحیم وظیفه شعاع دبیر این همایش با بیان اینکه همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب و در ابتدای گام دوم از حافظان کل و قاریان برتر به عنوان دستاورد معنوی انقلاب اسلامی در استان تجلیل می‌کنیم اظهار داشت: این همایش برای گرامیداشت تلاش‌های معنوی اساتید و قاریان قرآن است.وی همایش بزرگ رویش‌های قرآنی انقلاب اسلامی در آذربایجان شرقی را در نوع خود بی‌نظیر دانست و افزود: همه مؤسسات قرآنی در این حرکت عظیم مشارکت داشتند.

دبیر همایش بزرگ رویش‌های قرآنی انقلاب اسلامی در آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه 477 نفر حافظ کل و قاری برتر در این همایش بزرگ تجلیل شدند، گفت: از این تعداد 378 نفر حافظ کل قرآن کریم و 99 قاری برتر استان بودند.

مدیر موسسه مهد قرآن آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه از 378 حافظ کل قرآن کریم که تجلیل شدند، 294 نفر از بانوان و 84 از آقایان هستند اضافه کرد: از 99 قاری برتر هم 96 نفر قاری مرد و 3 نفر قاری زن بودند.

وظیفه شعاع با تاکید بر اینکه حافظان قرآن و قاری فقط اینها نیستند، افزود: این‌ها افرادی هستند که در آزمون‌ها موفق شدند و حافظان و قاریان زیادی در این استان تربیت شدند.

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

گزارش تصویری