|

شماره بیست و یکم نشریه مهد قرآن منتشر شد

 

 

 شماره بیست و یکم نشریه مهد قرآن منتشر شد

 

شماره بیست و یکم نشریه «مهد قرآن» موسسه مهد قرآن آذربایجان شرقی منتشر شد.

 به گزارش روابط عمومی مهد قرآن و عترت آذربایجان شرقی، این نشریه که به صاحب امتیازی مهد قرآن استان و مدیر مسئولی ناصر غیاث خواه، منتشر شده است، از هفته دوم دی ماه در اختیار علاقمندان قرار گرفت.

بنابراین گزارش، در شماره بیست و یکم نشریه، در بای بسم اله از بصیرت قرآنی از جنس نهم دی به قلم رحیم وظیفه شعاع مورد بررسی قرار گرفته است.

مهد قرآن استان که روال این نشریه را اطلاع رسانی از خدمات و فعالیت های انجام شده در این موسسه اختصاص می دهد، در بخشی از آن نیز به شهرستان ها و مدارس صدرای مهد قرآن و گفتگو با مدیران این مدارس پرداخته است.

در پرونده ویژه این شماره نیز که برای سومین بار برای بررسی ویژه یک موضوع اختصاص می یابد، با تیتر «انقلاب قرآنی در هریس، با آغاز فعالیت های مهد قرآن» به بررسی عملکرد و دستاوردهای مهد قرآن شهرستان هریس پرداخته است.

در بخش دیگری از این نشریه، «انواع فتنه راههای مقابله با آن» در سلسله جلسات حجت الاسلام والمسلمین، استاد محمدحسین الهی زاده در حسینیه مهد قرآن اشاره ویژه ای داشته و گزارش کاملی را از این جلسات در زمینه فتنه منتشر کرده است.

نشریه مهد قرآن و عترت با مجوز رسمی انتشار از وزارت ارشاد، به همت روابط عمومی مهد قرآن استان در هشت صفحه و به صورت تمام رنگی منتشر شده که فایل پی دی اف این نشریه در منوی سمت چپ صفحه اصلی سایت مهد قرآن قابل دانلود می باشد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی