|

برزگر: موفقیت فرزندانم را مدیون مدارس صدرا هستم

 

 

عضو انجمن اولیای صدرا4

موفقیت فرزندانم را مدیون مدارس صدرا هستم

 

عضو انجمن اولیای دبستان دخترانه صدرا4، با اشاره به موفقیت های پژوهشی و علمی فرزندانش، این موفقیت ها را مدیون شیوه های آموزشی و تربیتی مدارس صدرا و تلاشهای مربیان آن دانست.

 برزگر، عضو انجمن اولیای دبستان دخترانه صدرا4 مهد قرآن، با اشاره به شیوه های آموزشی و تربیتی مهد قرآن که در مدارس صدرا استفاده می شود، گفت: فرزندانم که در مدارس دیگری مشغول تحصیل بودند، بعد از انتقال به صدرا، رشد چشمگیری را در سطح علمی و تحصیلی آنان مشاهده کردیم.

وی که دو فرزندش در مدرسه راهنمایی صدرا5 و ابتدایی صدرا4تحصیل کرده اند، با بیان اینکه پس از پایان تحصیلات فرزندم در دوره راهنمایی، بسیار علاقمند به ادامه تحصیل آنها در دبیرستان صدرا بودم، اظهار داشت: تلاشهای ما برای تاسیس دبیرستان صدرا برای این سال تحصیلی، به ثمر نرسید.

برزگر ادامه داد: با توجه به موفقیت های مدارس صدرای مهد قرآن در تربیت صحیح و اصولی دانش آموزان از مقطع پیش دبستانی تا پیش دانشگاهی، توسعه این مدارس و تاسیس مقطع دبیرستان صدرا، ضرورت ورود خیرین به این عرصه را گوشزد می کند که به نظر بنده لازم است تا مردم و مسئولان در این مسیر تلاش کنند.

عضو انجمن اولیای دبستان صدرا4، با اشاره به اینکه برای اطمینان خاطر خیرین از عنوان غیر انتفاعی که ممکن است تداعی نفع شخص یا اشخاص از این عنوان شود، باید اساسنامه مهد قرآن و مدارس صدرا در معرض دید عموم قرار گیرد، تاکید کرد: در این اساسنامه که بر عدم نفع شخصی هیات امنا، هیات مدیره و...اشاره شده و صاحب نهایی اموال این موسسه را ولی فقیه معرفی کرده است، باید برای همه عرضه شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی