|

فروشگاه

فروشگاه قرآنی قرآن استور

برگزاری محفل انس با قرآن در روستای بیرق

 

به گزارش روابط عمومی موسسه مهد قرآن استان آذربایجان شرقی، درراستاي برگزاري محافل بزرگ قرآني در ماه مبارک رمضان در مهد قرآنهای مناطق مختلف شهر تبريز، ششمین محفل انس با قرآن بمناسبت ماه مبارک رمضان با همکاری اداره اوقاف و امورخیریه استان و با حضور مدیرمهدقرآن استان حاج رحیم وظیفه شعاع ، هیئت امناء دارالقرآن بیرق، قاریان و حافظان و روحانی ، نوجوانان پرشور، شورا و اهالی محترم روستای بیرق در محل حسینیه روستا برگزار شد.

در این محفل چندین برنامه جالب توجه اجرا شد. قرائت زیبای سوره مبارکه قاف توسط قاری 8 ساله امیرحسین بختی، مورد توجه حضار قرار گرفت و نیز اجرای حفظ توسط حافظ نوجوان کل قرآن آقای محمد محمودی موجب تعجب همگان واقع شد.

در ادامه قرائت قاری نوجوان تبریزی آقای مهدی باکندی که به لحاظ هنرمندی خاص ایشان در اجرای نغمات نورانی قرآن شور و حال وصف ناشدنی را در فضای حسینیه ایجاد و سرور و خوشحالی روزه‌داران حاضر و نوجوانان قرآن دوست گردید که با تشویقهای پرشور خود خاطره دل‌انگیزی را به همگان آفریدند.

درضمن با همت خیلی عالی مسولین دارالقرآن بیرق به همه‌ی حضار سفره باصفای افطار به یاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) گسترده شد.

مدیریت برادر بزرگوار جناب آقای حسن ساقی در دارالقرآن بیرق و نیز همراهی و هدایت جهادی حجت الاسلام و المسلمین نبی‌دوست روحانی باصفای مستقر در روستای بیرق جای تحسین فراوان دارد. 

این مراسم با دعای پایانی ختم قرآن و فرازی از نغمات و دعای جوشن کبیر توسط مدیر مهد قرآن استان استاد رحیم وظیفه شعاع به پایان رسید.

لازم به توضیح است که از اول ماه مبارک رمضان، هرروز قرائت ترتیل یک جزء از قرآن کریم با نظم مثال زدنی در دو مکان جدا در روستای بیرق برای آقایان و خانمها برگزار می‌شود. 

 


 

 

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی