|

چهارمين دوره مربيگری تدبر در قرآن در مياندوآب برگزار شد

چهارمين دوره مربيگری تدبر در قرآن كريم از سوی مؤسسه تدبر در كلام وحی استان قم و نظارت مركز توسعه، ترويج و هماهنگی فعاليت‌های قرآنی كشور در مؤسسه مهد قرآن مياندوآب برگزار می‌شود.

مهدی عباس نژاد، مدیر مؤسسه مهد قرآن مياندوآب، در گفت‌وگو با روابط عمومی مهد قرآن آذربایجان شرقی، با بيان اين خبر گفت: به منظور ايجاد بستر مناسب برای رشد خلاقيت‌های قرآنی در كشور، چهارمين دوره مربيگری تدبر در قرآن در مؤسسه مهد قرآن شهرستان مياندوآب برگزار می‌شود.

اين فعال قرآنی اضافه كرد: اين مرحله از دوره مربيگری تدبر در قرآن كريم 26 شهريورماه جاری به عنوان آخرين مرحله با حضور 60 نفر برگزار شد.

مدیر مهد قرآن میاندوآب به حضور استاد عباس صبوحی‌ طسوجی، از پژوهشگران قرآنی مؤسسه تدبر در كلام وحی قم، در طرح مربيگری تدبر در قرآن اشاره و تصريح كرد: دوره مربيگری تدبر در قرآن كريم از ابتدای سال تاكنون در محل مؤسسه مهد قرآن مياندوآب برگزار شده است و آخرين مرحله از اين طرح، به مدت يك هفته انجام شد.

وی در ادامه اظهار داشت: مدت زمان برگزاری دوره مربيگری تدبر در قرآن مهد قرآن مياندوآب 26 شهريورماه تا 1 مهرماه سال جاری بود كه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار شد.

عباس نژاد در پايان خاطرنشان كرد: برای برگزاری دوره مربيگری تدبر در قرآن كريم در شهرستان مياندوآب از جزوات آموزشی مؤسسه تدبر در كلام وحی استان قم بهره گرفته می‌شود كه پس از برگزاری دوره و آزمون پايانی، به افرادی كه موفق به كسب نمره قبولی شوند، گواهينامه پیایان دوره اعطا خواهد شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی